Vážení zákazníci, na našem eshopu došlo k aktualizaci na novější a bezpečnější platformu pro zajištění vašeho maximálního komfortu při nakupování.
Všechny staré objednávky jsou bezpečně uloženy v našem systému. V případě dotazů prosím využijte naši zákaznickou podporu ZDE
Přejeme vám za team kamerynasport.cz příjemné nakupování.

Sortiment postupně doplňujeme. V případě, že jste nenašli,co hledáte, se obraťte prosím na naši podporu


Našli jste lepší cenu?

MDMSELF112BTK3PURPLE

-100 Kč


450 Kč s DPH

Teleskopická tyč s nastavitelnou délkou chlubící se nízkou hmotností a pevnou konstrukcí. Na jejím konci naleznete standardizovaný šroub stativu, se kterým lze otáčet o 90°. Držák je vybaven rukojetí s příjemným gumovým potahem, doplněnou poutkem.

Detaily

Skladem

Více informací

MadMan Selfie tyč PRO 112

Kvalitní, pevný a nadstandardně dlouhý monopod na focení a natáčení, se kterým za všech okolností dosáhnete požadovaného záběru. Tyč s hliníkovým tělem a odolnou kovovou hlavou je lehká a snadno přenositelná, proto jde o oblíbené příslušenství nejen sportovců a profesionálů, ale i všech, co milují aktivní životní styl.

Profesionální tyč pro ty, kteří hledají opravdovou kvalitu

Dostatečně dlouhá teleskopická tyč

Tento monopod umožňuje pořídit opravdu dokonalé záběry. Chlubí se totiž nadstandardní délkou, díky které není problém vyfotit se se všemi přáteli nebo na fotce zachytit třeba sebe v jinak nezachytitelném momentu. Maximální délka tyče je 112cm, navíc ji lze uzamknout v libovolné délce. Vždy ji tak perfektně přizpůsobíte dané situaci a pořídíte video, které vám budou moci závidět i největší profesionálové.

Spolehlivé vybavení pro sportovce a profesionály

Tyč s sebou díky nízké hmotnosti a malým rozměrům vezmete na jakoukoliv dovolenou. Díky zvýšené odolnosti proti vodě a nízkým i vysokým teplotám je určena i pro ty nejnáročnější uživatele, kteří preferují aktivní životní styl a rádi se oddávají adrenalinovým sportům.

Kovová hlava (metal head)

I přes lehkou konstrukci této tyče se za všech okolností můžete spolehnout na její kvalitní a pevné provedení. Hliníkové tělo spolu s kovovou hlavou jsou zárukou odolnosti při sportech i během cestování. Právě kovová hlava navíc zajišťuje pevné spojení s Vašim zařízením, a to i v případě větších rozměrů a váhy zařízení. O Váš komfort při focení se stará rukojeť s příjemným gumovým potahem zabraňujícím prokluzu. Tyč je doplněna také poutkem.

Připevníte cokoliv

Pevná hlava a také standardizovaný šroub stativu, se kterým lze pro dosažení ještě lepšího záběru otáčet o 90°, zaručují bezproblémové použití této tyče s digitálními fotoaparáty a také akčními kamerami. Tato tyč je určena hlavně pro akční kamery GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW, ale i další. Stejně dobře Vám poslouží také v případě chytrých telefonů (vyžaduje rámeček, který není součástí balení). Tyč je kompatibilní se všemi chytrými telefony do šířky 8cm a všemi verzemi iPhone.

Vhodná do extrémních podmínek

Příprava tyče Vám nezabere víc než pár vteřin. Na šroub nejprve připevníte Vaše zařízení, případně použijete redukci či fixační rámeček. Poté si díky otočnému šroubu zvolíte úhel záběru a libovolně nastavíte také délku tyče, kterou můžete otočením uzamknout v libovolné pozici. Tyč se tak nemůže protočit nebo ohnout.

Technická specifikace

 

 • Délka tyče: 35 cm - 112 cm
 • Hmotnost: 215 g

 

Klíčové vlastnosti

 

 • teleskopická tyč s nadstandardní délkou
 • rukojeť s příjemným gumovým potahem proti prokluzu, doplněná poutkem
 • standardizovaný šroub stativu otočný o 90°
 • kovová hlava zajišťující pevné spojení i se zařízeními větších rozměrů a váhy, vysoká odolnost
 • možnost uzamknutí v libovolné délce, přizpůsobení každému záběru
 • zvýšená odolnost proti vodě, nízkým i vysokým teplotám a povětrnostním vlivům
 • pevná a přitom lehká konstrukce
 • malé rozměry, ideální na cesty

 

Obsah balení

 

 • 1x teleskopická tyč (monopod)

 

Kompatibilita

 

 • digitální fotoaparáty se stativovým závitem
 • akční kamery GoPro, LAMAX, MagiCam, ISAW a další
  (redukce MadMan Nástavec na stativ pro GoPro není součástí balení)
 • mobilní telefony do šířky 8 cm (rámeček na mobilní telefon není součástí balení)
 • všechny verze iPhone (rámeček na mobilní telefon není součástí balení)

 

Zatím tu nejsou žádné uživatelské recenze.
Po přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu můžete přidat vlastní recenzi.

Napsat recenzi

Selfie tyč PRO 112 cm fialová (monopod)

Selfie tyč PRO 112 cm fialová (monopod)

Teleskopická tyč s nastavitelnou délkou chlubící se nízkou hmotností a pevnou konstrukcí. Na jejím konci naleznete standardizovaný šroub stativu, se kterým lze otáčet o 90°. Držák je vybaven rukojetí s příjemným gumovým potahem, doplněnou poutkem.

15 dalších produktů ve stejné kategorii: