Vážení zákazníci, na našem eshopu došlo k aktualizaci na novější a bezpečnější platformu pro zajištění vašeho maximálního komfortu při nakupování.
Všechny staré objednávky jsou bezpečně uloženy v našem systému. V případě dotazů prosím využijte naši zákaznickou podporu ZDE
Přejeme vám za team kamerynasport.cz příjemné nakupování.

Sortiment postupně doplňujeme. V případě, že jste nenašli,co hledáte, se obraťte prosím na naši podporu


Garance nejnižší ceny

garance-nejnizsi-ceny.jpg

Vážený zákazníku, nabízíme Vám unikátní možnost zakoupit jakoukoliv kameru do auta, na motorku či příslušenství v našem internetovém obchodě za nejlevnější cenu na trhu!

Nejnižší ceny samozřejmě hlídáme za Vás, ale občas se překoukneme nebo prostě lepší cenu neobjevíme a vy ano. Dejte nám vědět, že se na konkurenčním internetovém obchodě produkt prodává levněji, nebo za stejnou cenu než v našem obchodě. My Vám sestavíme nabídku ještě lepší.*

*Navržená cena musí být standardní maloobchodní cena konkurenčního obchodu. Cena nesmí být nesmyslná (vzniklá např. chybným zadáním), ani se nesmí jednat o cenu bazarového, či jinak poškozeného zboží. Prodávající si vyhrazuje právo neuzavřít se zákazníkem kupní smlouvu na prodej zboží v obchodě v souladu s ust. § 612 občanského zákoníku, zákon č. 40/1964 Sb. (dále jen "smlouva"), v případě, že cena předložená spotřebitelem bude nižší, než je VOC předmětného zboží nebo v případě, že cena předložená spotřebitelem bude pro prodávajícího jiným způsobem nevýhodná. Každý návrh na nejnižší cenu na trhu je posuzován individuálně.

Pokud jste našli lepší cenu, můžete nás informovat pomocí formuláře na stránce konkrétního produktu.

Našli jste lepší cenu?

* Povinná pole

Budeme se snažit vám odpovědět co nejdříve.