Vážení zákazníci, na našem eshopu došlo k aktualizaci na novější a bezpečnější platformu pro zajištění vašeho maximálního komfortu při nakupování.
Všechny staré objednávky jsou bezpečně uloženy v našem systému. V případě dotazů prosím využijte naši zákaznickou podporu ZDE
Přejeme vám za team kamerynasport.cz příjemné nakupování.

Sortiment postupně doplňujeme. V případě, že jste nenašli,co hledáte, se obraťte prosím na naši podporu


Našli jste lepší cenu?

FYG4QD

-4 991 Kč


999 Kč s DPH

Uhlazený design díky minimu ovládacích prvků a zabudované kabeláže. Nový rychloupínací držák pro použití s různými druhy kamer. Kompatibilní s GoPro Hero 3, Hero 3+, Hero 4 včetně LCD BacPac a dalšími kamerami podobných rozměrů. Vhodné pro kamery s výškou mezi 33mm a 46mm.

Detaily

Není skladem

Více informací

Feiyu Tech G4 QD

Ještě lepší klasika

Tříosý stabilizátor s možností připevnění kamer značek GoPro, Xiaomi, AEE, LAMAX, ISAW apod. Rychloupínací držák pro jednoduché upevnění kamery.

G4 QD

Spolupráce výkonu a přesnosti

Pod elegantním designem se skrývá inteligentní elektronika a přesné motory, které vyrovnávají pozici kamery před nežádoucími otřesy. Nezáleží tedy na tom, jak akční videa natáčíte, stabilizátory Feiyu Tech prokazují skvělou službu v každém okamžiku.

G4 QD
G4 QD

Nesrovnatelný výkon

Při návrhu jsme dbali na dva nejdůležitější aspekty. Kompaktní rozměry pro snadné každodenní přenášení, například v batohu a jednoduše ovladatelný produkt se špičkovou stabilizací. Nasaďte kameru, natáčejte, a rozdíl bude zcela nesrovnatelný. Stačí jen málo a vaše videa budou jako od profesionála.

G4 QD

Vylepšená kompatibilita

Stabilizátor je plně kompatibilní s kamerami GoPro HERO4/ 3+/ 3 včetně BacPac příslušenství a s možností dobíjení kamery ze stabilizátoru. Samozřejmostí je i kompatibilita s kamerami dalších značek podobných rozměrů.

G4 QD

Z příslušenství lze stabilizátor doplnit dálkovým ovládáním, díky kterému můžete měnit Pracovní režimy a upravovat náklony kamery.

G4 QD

Ovládání na maximum

Klíčovou vlastností stabilizátoru je jednoduchost ovládání. Jediným stiskem tlačítka lze elegantně přecházet z jednoho režimu do druhého a to bez přerušování natáčení.

G4 QD

Snadná demontáž, maximálně kompatibilní

Díky jednoduchému systému uchycení kamery do držáku lze vyměnit kameru během vteřiny za jinou. Proč se zbytečně omezovat používáním pouze jedné kamery, když výměna je tak jednoduchá?

G4 QD

Stvořen puntičkáři

Stabilizátor Feiyu Tech G4 je vyroben z prvotřídních materiálů a promyšlen do posledního detailu. Ergonomický design a nízká váha minimalizují únavu rukou při dlouhodobém používání. Proč dělat věci složitě, když už jsme to za vás vyřešili.

G4 QD

Pár pracovních režimů a přitom tolik možností

Méně může někdy znamenat více. Díky Feiyu Tech G4 QD můžete natáčet na tisíce způsobů, tak proč to dál komplikovat?

Režim Follow

Kamera se při pootočení madla stabilizátoru může otáčet do stran za sledovaným objektem. Naklopení nahoru/dolů a náklony kamery do stran zůstávají uzamčeny v horizontální poloze nezávisle na pohybu stabilizátoru.

Režim Follow s náklony

Kamera kopíruje pohyb se stabilizátorem. Otáčí se do stran a naklápí nahoru/dolů podle aktuálního pohybu se stabilizátorem. Náklony kamery do stran zůstávají neustále uzamčeny v horizontální poloze.

Režim Lock

Orientace kamery zůstává uzamčena v jedné pozici nezávisle na pohybu stabilizátoru.

G4 QD

Akční záběry těsně u země? Režim Převrácení umožňuje stabilizátor držet vzhůru nohama a dodat videím zcela nový úhel pohledu.

Čekání na vhodný okamžik? Jedním tlačítkem stabilizátor uspíte a probudíte zpět k životu.

Víc možností? Připojením dálkového ovládání ručně upravíte náklon kamery a  změníte Pracovní režim.

Prodlužte dosah, rozšiřte perspektivu

S pomocí extra lehkých šroubovacích Prodlužovacích tyčí nebo Teleskopické tyče z volitelného příslušenství Feiyu Tech dosáhnete zcela nové perspektivy. Vytvářejte snímky, které diváky vtáhnou přímo do děje.

G4 QD

Extra výkony potřebují extra energii

Spousta akce klade nároky na nemalé množství energie. Myslíme i na nejnáročnější uživatele a připravili jsme pro ně příslušenství odpovídající jejich potřebám. Zvyšte výdrž vašeho stabilizátoru za pomoci přídavných baterií.

G4 QD

Oficiální česká distribuce

Naše produkty Feiyu Tech pochází z oficiální české distribuce, kterou dokládá unikátní pečeť pravosti původu. Stabilizátory opatřené tímto symbolem jsou k zakoupení pouze u autorizovaných prodejců, u kterých je garantován kvalitní a rychlý zákaznický servis.

G4 QD

Parametry Feiyu Tech G4QD

Hmotnost 265g (bez baterií a kamery)
Rozměry 260x86x33mm
Rozsah úhlu naklopení -160° ~ +160°
Rozsah úhlu náklonu -50° ~ +50°
Rozsah úhlu otočení -160° ~ +160°
Vodotěsnost Ne
Pracovní režimy 1. režim Follow
2. režim Follow s náklony (nahoru/dolů)
3. režim Lock (uzamčení kamery v jedné pozici)
4. režim Převrácení (používání stabilizátoru madlem vzhůru)
Čas do plného zapnutí 2.5s
Baterie Typ: 18350
Kapacita: 900mAh
Počet: 2ks
Výdrž 5 hod. Výdrž lze prodloužit připojením bateriového packu.
Kompatibilní s GoPro LCD BacPac Ano
Viditelnost LCD Úplná
Podpora nabíjen íGoPro Ano
Podpora připojení dálkového ovládání Ano
Bluetooth Ne
Video výstup Ano
Kompatibilní kamery všechny splňující přípustnou výšku
Přípustná hmotnost kamery 50g ~ 120g
Přípustná výška kamery 33-46mm
Skrytá kabeláž Ano
Ochrana proti ztrátě šroubků Ano
Nutnost dalšího zapínacího tlačítka u prodlužovacího nástavce Ne
Podpora pro Battery Pack Ano

Zatím tu nejsou žádné uživatelské recenze.
Po přihlášení k Vašemu uživatelskému účtu můžete přidat vlastní recenzi.

Napsat recenzi

Feiyu Tech G4 QD

Feiyu Tech G4 QD

Uhlazený design díky minimu ovládacích prvků a zabudované kabeláže. Nový rychloupínací držák pro použití s různými druhy kamer. Kompatibilní s GoPro Hero 3, Hero 3+, Hero 4 včetně LCD BacPac a dalšími kamerami podobných rozměrů. Vhodné pro kamery s výškou mezi 33mm a 46mm.

15 dalších produktů ve stejné kategorii: