Vážení zákazníci, na našem eshopu došlo k aktualizaci na novější a bezpečnější platformu pro zajištění vašeho maximálního komfortu při nakupování.
Všechny staré objednávky jsou bezpečně uloženy v našem systému. V případě dotazů prosím využijte naši zákaznickou podporu ZDE
Přejeme vám za team kamerynasport.cz příjemné nakupování.

Sortiment postupně doplňujeme. V případě, že jste nenašli,co hledáte, se obraťte prosím na naši podporu


Seznam produktů výrobce DDpai

DDpai je značka kamer do auta, která je specifická především díky vlastní aplikaci, pomocí které můžete jednoduše sdílet Vaše zážitky z cest s kamarády, ale i celou komunitou DDpai. Za tímto nápadem stojí inženýři z HUAWEI Technologies, kterým se povedlo vytvořit vlastní řadu sociálních kamer do auta.


Mimo sdílení vašich zážitků, umí aplikace stahovat a ukládat videa, které pak máte vždy doslova po ruce. Pokud chcete vaší momentku z cesty náležitě vyšperkovat, aplikace DDpai  vám nabídne mnoho filtrů, vkládaní titulků a další vychytávky. Mimo vlastní komunitu, můžete vaše video z cesty sdílet jednoduše na youtube, facebooku, twitteru. Už žádné další složité nastavování, vše pohodlně nastavíte ve vašem chytrém telefonu, včetně všech aktualizací.


Kromě vychytané aplikace se produkty DDpai vyznačují zajímavým, netradičním designem a špičkovým zpracováním.

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek