Vážení zákazníci, na našem eshopu došlo k aktualizaci na novější a bezpečnější platformu pro zajištění vašeho maximálního komfortu při nakupování.
Všechny staré objednávky jsou bezpečně uloženy v našem systému. V případě dotazů prosím využijte naši zákaznickou podporu ZDE
Přejeme vám za team kamerynasport.cz příjemné nakupování.

Sortiment postupně doplňujeme. V případě, že jste nenašli,co hledáte, se obraťte prosím na naši podporu


Seznam produktů výrobce TrueCam

TrueCam® je rychle rostoucí značka založená v roce 2013. Za tento poměrně krátký čas se stala lídrem na trhu záznamových kamer do auta na českém a slovenském trhu a aktuálně působí na mnoha evropských trzích a dále expanduje. Hlavním cílem značky TrueCam je, aby se řidiči na silnicích cítili bezpečněji. Bezpečnost řidiče a posádky je prioritou a proto všechny záznamové kamery TrueCam do auta nabízí jednoduchou instalaci a obsluhu bez nutnosti ovládat kameru v průběhu jízdy.


Značka TrueCam má dlouhodobý zájem zlepšit bezpečnost na silnicích, proto spolupracuje s celou řadou partnerů, mezi které patří například Autoklub České republiky (AČR). V roce 2017 se TrueCam stala generálním partnerem šampionátu TrueCam MČR v Rally 2017.


Staňte se i Vy jedním z mnoha spokojených zákazníků značky TrueCam! 

na stránku
Zobrazeno 16 – 25 z 25 položek
Zobrazeno 16 – 25 z 25 položek