Vážení zákazníci, na našem eshopu došlo k aktualizaci na novější a bezpečnější platformu pro zajištění vašeho maximálního komfortu při nakupování.
Všechny staré objednávky jsou bezpečně uloženy v našem systému. V případě dotazů prosím využijte naši zákaznickou podporu ZDE
Přejeme vám za team kamerynasport.cz příjemné nakupování.

Sortiment postupně doplňujeme. V případě, že jste nenašli,co hledáte, se obraťte prosím na naši podporu


Seznam produktů výrobce GoPro

Historie GoPro sahá do roku 2002, kdy Nick Woodman, nadšenec do surfování, motorsportu, lyžování a dalších sportů, hledal způsob jak lépe zachytit svoje zážitky z cest. Původně Nick používal běžné kamery, které lepil lepenkou na různé části svého vybavení, což nebylo ideální. První GoPro, která používala klasické pásky, neměla moc velký úspěch. Až v roce 2005, kdy vznikla první digitální kamera GoPro, začala značka slavit velké úspěchy, a co začalo jako koníček se změnilo na úspěšnou mezinárodní firmu. Dnes najdete GoPro kamery u více než 26 miliónů sportovních nadšenců ve stovce zemí.


Díky příslušenství je možné kamery GoPro použít i jako kamery na motorku. Držák na trubku vám umožní kameru umístit na rám motorky, další speciální držáky vám pak umožní GoPro kameru umístit na helmu.

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.