Vážení zákazníci, na našem eshopu došlo k aktualizaci na novější a bezpečnější platformu pro zajištění vašeho maximálního komfortu při nakupování.
Všechny staré objednávky jsou bezpečně uloženy v našem systému. V případě dotazů prosím využijte naši zákaznickou podporu ZDE
Přejeme vám za team kamerynasport.cz příjemné nakupování.

Sortiment postupně doplňujeme. V případě, že jste nenašli,co hledáte, se obraťte prosím na naši podporu


Seznam produktů výrobce Xiaomi

Xiaomi, celým názvem: Beijing Xiaomi Technology Co. Ltd, je čínská nadnárodní společnost, která je známa především v sekci chytrých telefonů, ale tento výrobce se věnuje celé škále spotřební elektroniky, mimo jiné i kamerám do aut.


Společnost byla založena 7 partnery v létě v roce 2010, většinou se jedná o investiční a technologické firmy. Během této krátké chvíle se Xiaomi stalo třetím největším výrobcem chytrých telefonů na světě. Za tímto úspěchem stojí především tým lidí, který byl sestaven z bývalých zaměstnanců Microsoftu a Motoroly.


V doslovném překladu znamená Xiaomi proso (xiao - malý, mi – rýže). Nicméně generální ředitel Lei Jun uvedl, že slovo Xiao odkazuje na budhistické rčení, že i jedno zrnko rýže může představovat celé pohoří a Mi je zkratka pro mobilní internet a taky Mission Impossible. Název odkazuje na poslání firmy, revoluce a schopnost přinést nové inovace. Xiaomi chce pracovat s maličkostmi, místo usilování o dokonalost. Tuto teorii razí i v segmentu kamer do auta, za velice příznivé ceny pro zákazníka Xiaomi přináší zajímavý design a širokou škálu standardních i nadstandardních funkcí.

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.